GOLD TEMİZEL MERMER

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
800 ZİYARETÇİ
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
6+9 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Bitez Kavşağı Kaz Deresi No.7 Konacık,

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Konusunda uzmanlığı, müşteri memnuniyetini ve hizmette başarıyı daimi öncelik olarak gören Temizel, inşaat ve dekorasyon sektörüne yaptığı katkılardan dolayı gurur duymaktadır. Müşterilerinin beğeni ve mutluluklarıyla beslenen, insan kaynağı ve makine yatırımlarıyla her geçen gün daha da güçlenerek büyüyen Temizel, özenle koruduğu kurumsallık ilkelerine sadık kalmaya, belirlediği hedeflere ulaşmaya kararlı bir kuruluştur.
Temizel, kumlama, patine, çekiçleme vb. uygulamaları, son teknoloji ürünü modern ekipmanlar ile gerçekleştirmektedir. Taşın kullanılabileceği ve özel işçilik gerektiren her tür uygulamanın imalat ve montajnda en üst kalite ve hizmeti sunmak üzere, Temizel uzman ekibiyle hizmetinizdedir.
Considering its expertise in its field, customer satisfaction and success in service as its permanent priority, Temizel is proud of its contributions to the construction and decoration sector. Temizel, which is nourished by the appreciation and happiness of its customers and growing stronger day by day with its human resources and machinery investments, is an organization determined to remain loyal to the corporate principles it carefully protects and to reach the targets it has set.
Temizel, sandblasting, patina, hammering etc. performs its applications with state-of-the-art modern equipment. Temizel is at your service with its expert team to provide the highest quality and service in the manufacturing and assembly of any application where stone can be used and requiring special workmanship.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.