GOLD KURMERSAN MERMER SAN. TİC. LTD. ŞTİ

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,003 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Nafis KURTUL
  • ADRES: Salihpaşalar Mahallesi No234/3 Menteşe / MUĞLA
  • TELEFON: 0 (252) 225 3432
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.kurmersan.com/
  • E-POSTA: info@kurmersan.com
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
5+2 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Salihpaşalar Mahallesi No234/3 Menteşe / MUĞLA

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

KURMERSAN MERMER SAN. TİC. LTD. ŞTİ. , 1982 yılından bu yana inşaat sektörü içinde bulunan Nafis KURTUL tarafından 1992 yılında Karadeniz Ereğli de kurulmuştur. 2000 yılında Muğlaya gelen ve Fabrika işletmeci olarak mermer sektöründe bulunan kurucumuz ; elde ettiği bilgi , birikim ve tecrübesi ile verimli olarak gördüğü Muğla fabrikamızı kurarak bölge ve ulusal ekonomiye katma değer sağlamaya yönelik çalışmaya devam etmektedir.
Muğla / Salihpaşalar mahallesi yerleşkesinde 6.000 m2 üzerinde kurulu olan ve 1.500 m2 kapalı üretim alanına sahip fabrikamız sektöründe en gelişmiş makinaları ve deneyimli personeli ile hizmet vermektedir.
“Başarı için müşteri memnuniyeti en önemli unsurdur. Buda işini sevmek ve sahip çıkmaktan geçer.”diyen kurucumuz Nafiz KURTUL , üretimin her kademesini bizzat kontrol etmektedir.
Şirketimizin amacı ; öncelikli Fabrikamızda hedefimiz olan yıllık 200.000 m2 işlenmiş mermer üretimi yapmak , bunu her geçen yıl artırmak , çevresel faktörleri göz önüne alarak yeni fabrika ve ocakları işletmeye açarak bölge insanımızın yüksek sayıda istihdamını sağlamaktır.

KURMERSAN MERMER SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Was founded in 1992 in Karadeniz Ereğli by Nafis KURTUL, who has been in the construction sector since 1982. Our founder, who came to Muğlaya in 2000 and was in the marble sector as a factory manager; It continues to work to provide added value to the region and national economy by establishing our factory in Muğla, which it sees as efficient with the knowledge, experience and experience it has acquired.
Our factory, which is located on 6.000 m2 and 1.500 m2 closed production area in Muğla / Salihpaşalar neighborhood campus, serves with the most advanced machines and experienced personnel in the sector.
Our founder Nafiz KURTUL, who says, “Customer satisfaction is the most important factor for success. It is about loving and owning his job.” He personally controls every stage of the production.
The purpose of our company; Our primary goal in our factory is to produce 200,000 m2 of processed marble annually, to increase this every year, to open new factories and quarries to operate considering environmental factors and to ensure the employment of a high number of people in the region.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.