GOLD DALYAN MERMER

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
391 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: DALYAN MERMER
  • ADRES: Dalyan Kavşağı Sanayi Sitesi 48840 Dalyan\Muğla
  • TELEFON: 0 (252) 284 5109
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: 0 (536) 393 3721
  • WEB SİTESİ: http://dalyanmermer.com
  • E-POSTA: info@dalyanmermer.com
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
4+9 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Dalyan Kavşağı Sanayi Sitesi 48840 Dalyan\Muğla

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Hem gücü hem de doğal güzelliği için kullanılan, Mermer, Granit ve Travertin gibi ürünler Dalyan’da bulunan birçok tarihi yerlerde binlerce yıl kullanılmıştır; Dalyan Mermer bugün bu geleneğe devam etmeyi hedefliyor.
Geçmişteki sanatkarlar gibi işimizle gurur duyuyoruz ve projeyle uyum sağlayan görüntüyü yaratmayı hedefliyoruz. Şahsa ait evlerden uluslar arası hotel zincirlerine kadar her projedeki detaylara aynı özen ve dikkati gösteriyoruz.
6 kardeş tarafından işletilen Dalyan Mermer Dalyan bölgesinin taş işçiliğinde önderliğini yapmaktadır ve Referanslarımız bölümünde örneklerini görebileceğiniz bir çok büyük inşaat projelerinde çalıştık.
Used for both its strength and natural beauty, products such as Marble, Granite and Travertine have been used for thousands of years in the many impressive historical sites that can be found around Dalyan, Dalyan Mermer aim to continue this tradition today.
Just as the craftsmen of old we take pride in our work and aim to create the look that fits perfectly with the project. From private houses to multi-national hotel chains the same care and attention to detail is paid to each project.
Run by 6 brothers Dalyan Mermer is the leading stone work supplier in the Dalyan area, as such we have worked on many major constructions, a sample of which can be seen in our references section.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.