GOLD Ak Granit Mermer İnş. Taş. San. Ve Tic. Ltd. Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
658 ZİYARETÇİ
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
9+1 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

MENTEŞE

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Ak Granit Mermer İnş. Taş. San. Ve Tic. Ltd. Şti.

1984 yılında Sivas 1.Organize Sanayi Bölgesinde 20.000 m2 alan üzerinde 4.000 m2 kapalı fabrika alanı ile madencilik faaliyetlerine başlamıştır.
2003 yılında İstanbul Sancaktepe’ de 15.000 m2 alan üzerinde 3.000 m2 kapalı fabrika alanı ile Proje ve taahhüt işlerine hizmet edebilmek için çalışmalarına devam etmiştir.
2004 yılında Hindistan Bangalore’da depoculuk, 2012 yılında Vietnam Qui N’hon‘da ve 2015 yılında Birleşik Arap Emirlikleri Dubai‘de dış ticaret faaliyetlerine başlamıştır.
Yozgat ilinde bej mermer ocağı, Sivas ilinde Oniks ocağı ve Özbekistan Cizzak kentinde Granit ocağı bulunmaktadır.
Brezilya, Çin, Hindistan, İspanya, İtalya, Norveç ve Yunanistan’ dan ithal ettiği granit ve mermerleri İstanbul’ da bulunan depo ve üretim tesislerinden tüm Türkiye’ ye pazarlamaktadır.
ABD, İsviçre, Rusya, Irak, Azerbaycan, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Kuveyt, Lübnan, Ürdün, Fas, Cezayir, Hindistan, Çin, Ukrayna, Singapur, Endonezya, Tunus ve Malezya’ ya blok, plaka ve ebatlı ürünler ihraç etmektedir.
Hindistan, Vietnam ve Özbekistan’ da ki merkezlerinden Türkiye başta olmak üzere birçok Ortadoğu ve Avrupa ülkesine Granit ve Mermer ihracatı yapmaktadır.
Ak Granit Mermer İnş. Taş. San. Ve Tic. Ltd. Şti., 1984’ ten bu yana sektöre yön veren ve sektörde hızlı adımlarla büyüyen bir kuruluş halini almıştır.

Ak Granit Mermer İnş. Taş. San. Ve Tic. Ltd. Şti.,
In 1984, We started our mining activities with indoor area of 4.000 m2 on 20.000 m2 area in Sivas 1. Industrial Area
In 2003, Ak Granit continued its works in order to serve project and contract works with a 3.000 m2 closed factory area on 15.000 m2 area in Istanbul Sancaktepe.
In 2004, We started warehousing in Bangalore/India and started foreign trade activities in Vietnam Qui N’hon in 2012 & United Arab Emirates in 2015.
We have beige marble quarry in Yozgat province, onyx quarry in Sivas province and granite quarry in Cizzak city of Uzbekistan.
We supply imported marble and granite from Brazil, China, India, Spain, Italy, Norway and Greece from our warehouse and processing unit located in Sancaktepe/Istanbul
Ak Granit exports blocks, slabs and cut-to-size products to USA, Switzerland, Russia, Iraq, Azerbaijan, United Arab Emirates, Qatar, Kuwait, Lebanon, Jordan, Morocco, Algeria, India, China, Ukraine, Singapore, Indonesia, Tunisia and Malaysia.
Ak Granit exports granite and marble from India, Vietnam and Uzbekistan to Turkey, Europe and Middle East.
Ak Granit Mermer Ins. Tas. San. Ve Tic. Ltd. Sti., has been a fast-growing company in the sector since 1984.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.