GOLD OPTİMAL MERMER

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
576 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: OPTİMAL MERMER
  • ADRES: Salihpaşalar Mah. Köyiçi Sok. No: 5/1 Menteşe - MUĞLA
  • TELEFON: 0 (252) 225 3515
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: 0 (542) 239 3207
  • WEB SİTESİ: http://optimalmermer.com
  • E-POSTA: optimal@optimalmermer.com
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
8+3 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Salihpaşalar Mah. Köyiçi Sok. No: 5/1 Menteşe - MUĞLA

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Optimal Mermer 2016 yılında Muğla’da kuruldu. Kuruluşundan itibaren vizyonu hem müşteri memnuniyeti sağlamak, hem de kaliteli ürünü müşterisine uygun fiyata sunmaktır.

Sektörde yeni olmamıza rağmen; blok mermer, kesilmiş mermer ve proje uygulamalarındaki tecrübemiz ve referanslarımızla pazarlama satış politikasına farklı bir boyut kazandırdık.

Verdiğimiz güvenilir ve kaliteli hizmetlerle mermer sektörüne dinamik, araştırmacı ruhla hareket ederek şirketimizin yurt içinde, ihracatta ve proje uygulamalarında tercih edilmesi konusunda çalışmalarımız ile kendimize düşen görevin sorumluluğunu taşımaktayız.

Optimal Mermer, kaliteyi ulaşılması gereken bir hedeften öte, devamlı gelişim ve süreklilik gösteren bir süreç olarak algılamaktadır. Bu doğrultuda da insan ve ürün kalitesini etkileyen tüm iş süreçlerini iyileştirmek ve geliştirmek için çalışmalar yapmaktadır.

Optimal Mermer, tüm bu iş süreçlerini, geleceği bugünden tasarlayarak yürütmektedir.

Optimal Mermer was established in 2016 in Muğla. Since its establishment, its vision is to provide customer satisfaction and to offer quality products to its customers at an affordable price.
Although we are new in the sector; With our experience and references in block marble, cut marble and project applications, we added a different dimension to the marketing sales policy.
With the reliable and quality services we provide, we act with a dynamic and researcher spirit in the marble sector, and we bear the responsibility of our work on the preference of our company in domestic, export and project applications.
Optimal Marble perceives quality as a process that shows continuous improvement and continuity, rather than a target to be reached. In this direction, it works to improve and develop all business processes that affect human and product quality.
Optimal Marble carries out all these business processes by designing the future from today.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.